پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

#*****#هنگام افروختن آتش دور آن را سنگ چین كنید تا جرقه و خاكستر آن به اطراف پراكنده نشود. # *****#پس از استفاده نیز آنرا با آب فراوان خاموش كنید و پس از اطمینان از خاموش شدن آتش محل را ترك كنید. #*****# بدون تجهیزات مناسب اقدام به بالارفتن از ارتفاعات نكنید. #*****# در سواحلی كه نجات غریق حضور ندارد شنا نکنید. #*****# هنگام وقوع زمین لرزه با حفظ خونسردی خودرو خود را به كنار جاده هدایت كنید، از خودرو پیاده شوید و به محل امن پناه ببرید. #*****# هنگام رعد و برق خودرو را به كنار جاده هدایت كنید و در خودرو بمانید و از دست زدن به قسمت‌های فلزی خودرو خودداری كنید، در فضای باز هم در جای امنی غیر از زیر درختان پناه بگیرید.


صفحه

دسته بندي اخبار 
کد خبر : ۳۰۴۱
در این حادثه یک واحد مسکونی و انباری دچار حریق شد که بلافاصله آتشنشانان با ۳ دستگاه خودروی آتشنشانی در محل حاظر و حریق مهار گردید
کد خبر : ۲۹۵۴
مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رودسر گفت: صبح امروز دو باب واحد تجاری در روستای کرجه پشت رودسر طعمه حریق شد.
کد خبر : ۲۹۳۴
با تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش نشانی؛ مبنی بر وقوع حریق منزل مسکونی، بلافاصله آتش نشانان به محل حریق اعزام شده و ضمن مهار آتش از گسترش آن جلوگیری نمودند.
کد خبر : ۲۹۱۷5.5.5.0
گروه دورانV5.5.5.0