������ �������

����� �������

������ ������

چهارشنبه, 26 تير 1398
           
#*****#هنگام افروختن آتش دور آن را سنگ چین كنید تا جرقه و خاكستر آن به اطراف پراكنده نشود. # *****#پس از استفاده نیز آنرا با آب فراوان خاموش كنید و پس از اطمینان از خاموش شدن آتش محل را ترك كنید. #*****# بدون تجهیزات مناسب اقدام به بالارفتن از ارتفاعات نكنید. #*****# در سواحلی كه نجات غریق حضور ندارد شنا نکنید. #*****# هنگام وقوع زمین لرزه با حفظ خونسردی خودرو خود را به كنار جاده هدایت كنید، از خودرو پیاده شوید و به محل امن پناه ببرید. #*****# هنگام رعد و برق خودرو را به كنار جاده هدایت كنید و در خودرو بمانید و از دست زدن به قسمت‌های فلزی خودرو خودداری كنید، در فضای باز هم در جای امنی غیر از زیر درختان پناه بگیرید.

فهرست اصلی سایت


در این حادثه یک واحد مسکونی و انباری دچار حریق شد که بلافاصله آتشنشانان با ۳ دستگاه خودروی آتشنشانی در محل حاظر و حریق مهار گردید
مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رودسر گفت: صبح امروز دو باب واحد تجاری در روستای کرجه پشت رودسر طعمه حریق شد.
با تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش نشانی؛ مبنی بر وقوع حریق منزل مسکونی، بلافاصله آتش نشانان به محل حریق اعزام شده و ضمن مهار آتش از گسترش آن جلوگیری نمودند.
صفحه1از212.بعدي.

هشدارهای ایمنی فصل سرما


پورتال شهرداری و شورای اسلامی شهر رودسر
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211
AJAUMS