پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
           

عنوان : شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رودسر در پیامی سالروز ارتحال امام خمینی (ره) را تسلیت و قیام خونین ۱۵خرداد را گرامی داشتند

 شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رودسر در پیامی  سالروز ارتحال امام خمینی (ره) را تسلیت و قیام خونین ۱۵خرداد را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رودسر ،متن این پیام  به شرح زیر می باشد:

السلام علیک یا روح الله

سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران و همشهریان عزیز رودسری، تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.

        

بی­ تردید فقدان آن عبد صالح خدا برای ملت قدرشناس ایران همواره ضایعه­ ای جبران ناپذیر خواهد بود. امام خمینی(ره) با سلوک علمـی و عملی خویش به ما قدرت نقد و جسارت در برابر ستم بخشید؛ جفاها دید اما با ثبات قدم، روشنگری و تبیین راه درست و نادرست، گام در راه امام آزادگان ابا عبدالله الحسین (ع) گذاشت تا رهروانش نه با اکراه بلکه با اختیار،مسیر فردوس برین گیرند.

 از سوی دیگر، پانزدهم خرداد نیز یادآور پایمردی­ ها و دلاوری­ های آزاد مردانی است که با نثار خون خویش نقطه عطفی در مبارزات مردم ایران علیه نظام ستم­شاهی به وجود آوردند . بدینوسیله به روان پاک شهیدان راه آزادی و انقلاب و امام شهیدان درود می­فرستیم و یادشان را گرامی میداریم. روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد.
رضا زنده دل شهردار رودسر
مجتبی کاظمی رئیس شورای اسلامی شهر رودسر

روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رودسر


پورتال شهرداری و شورای اسلامی شهر رودسر